reklam
reklam
DOLAR 32,9420 % 0.13
EURO 35,3654 % -0.05
STERLIN 41,8909 % 0.19
FRANG 36,8369 % -0.04
ALTIN 2.455,17 % -0,58
BITCOIN 61.970,00 2.586
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
19:00
Hollanda Hollanda
2 : 3
Avusturya Avusturya
19:00
Fransa Fransa
1 : 1
Polonya Polonya
22:00
İngiltere İngiltere
0 : 0
Slovenya Slovenya
22:00
Danimarka Danimarka
0 : 0
Sırbistan Sırbistan
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
12:00
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
2 : 1
MFK Chrudim MFK Chrudim
17:00
FK Jablonec FK Jablonec
1 : 1
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
17:00
NK Radomlje NK Radomlje
17:00
Rapid Bucuresti 1923 Rapid Bucuresti 1923
17:00
Asc Olimpic Zarnesti Asc Olimpic Zarnesti
1 : 2
Fc Unirea 2004 Slobozia Fc Unirea 2004 Slobozia
17:30
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
17:30
Zira FK Zira FK
18:00
NK Maribor NK Maribor
1 : 0
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
18:00
FK Sochi FK Sochi
18:00
FK Medik Sochi FK Medik Sochi
18:30
FC Thun FC Thun
18:30
Stade Nyonnis Stade Nyonnis
19:00
FV Illertissen FV Illertissen
19:00
Freiburg Freiburg
19:00
Nöttingen Nöttingen
19:00
Freiburg Freiburg
19:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
1 : 0
IFK Norrköping FK IFK Norrköping FK
19:00
Rapid Bucuresti 1923 Rapid Bucuresti 1923
1 : 1
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
19:00
FK Shkendija FK Shkendija
0 : 2
KF Llapi KF Llapi
19:00
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
19:00
FC CSKA 1948 FC CSKA 1948
19:00
FC Winterthur FC Winterthur
4 : 1
FC Baden FC Baden
19:30
Ismaning Ismaning
0 : 4
Turkgucu Munich Turkgucu Munich
19:30
FC Olten FC Olten
19:30
FC Aarau FC Aarau
20:00
KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
20:00
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
20:00
RFC Liege RFC Liege
20:00
RFC Raeren-Eynatten RFC Raeren-Eynatten
20:00
SV Naunhof SV Naunhof
20:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
20:15
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
1 : 2
FC Langenthal FC Langenthal
20:30
FC Deisenhofen FC Deisenhofen
20:30
FC Unterfohring 1927 FC Unterfohring 1927
21:00
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
21:00
Hetlinger Mtv Hetlinger Mtv
21:30
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
0 : 1
The New Saints The New Saints
21:45
Elgin City FC Elgin City FC
21:45
Keith Keith
21:45
Livingston FC Livingston FC
21:45
Broxburn Athletic Broxburn Athletic
21:45
Queen of The South FC Queen of The South FC
21:45
Clyde FC Clyde FC
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America
01:00
Kolombiya Kolombiya
2 : 1
Paraguay Paraguay
04:00
Brezilya Brezilya
0 : 0
Kosta Rika Kosta Rika
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
18:00
Pobeda Khasavyurt Pobeda Khasavyurt
2 : 0
FC Kuban Holding Pavlovskaya FC Kuban Holding Pavlovskaya
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
12:00
FC Irkutsk 2020 FC Irkutsk 2020
1 : 0
Rodina-M Rodina-M
17:00
Dinamo Moscow Reserves Dinamo Moscow Reserves
1 : 2
Baltika-Bfu Kaliningrad Baltika-Bfu Kaliningrad
17:00
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
17:00
Yenisey 2 Krasnoyarsk Yenisey 2 Krasnoyarsk
17:30
Dinamo St Petersburg Dinamo St Petersburg
17:30
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
18:00
FC Zenit-2 St Petersburg FC Zenit-2 St Petersburg
1 : 0
FC Tver FC Tver
18:00
FC Spartak-2 Moskova FC Spartak-2 Moskova
6 : 0
Zvezda St Petersburg Zvezda St Petersburg
18:00
Dinamo Vologda Dinamo Vologda
5 : 1
FK Znamya Truda FK Znamya Truda
19:00
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
2 : 0
Luki-Energiya V.luki Luki-Energiya V.luki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
04:00
FC Sakhalin FC Sakhalin
3 : 0
FC Kompozit Pavlovskiy Posad FC Kompozit Pavlovskiy Posad
14:00
Arsenal-2 Tula Arsenal-2 Tula
14:00
Spartak Tambov Spartak Tambov
16:00
Cosmos Dolgoprudny Cosmos Dolgoprudny
0 : 1
Dynamo Vladivostok Dynamo Vladivostok
17:00
Salut Belgorod Salut Belgorod
17:00
FC Kvant Obninsk FC Kvant Obninsk
17:30
FK Kolomna FK Kolomna
17:30
FC Khimki-M FC Khimki-M
18:00
FK Ryazan FK Ryazan
18:00
FC Strogino Moscow FC Strogino Moscow
18:30
FK Orel FK Orel
18:30
Ska-Khabarovsk-2 Ska-Khabarovsk-2
ABD - USL Lig 2
03:00
AHFC Royals AHFC Royals
2 : 2
Brazos Valley Cavalry FC Brazos Valley Cavalry FC
04:00
Utah United Utah United
1 : 1
Boulder County United Boulder County United
ABD - USL W Ligi
05:00
Colorado Storm Colorado Storm
6 : 0
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
21:00
San Luis FC San Luis FC
Arjantin - Primera Nacional
00:10
CA Atlanta CA Atlanta
1 : 0
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
Arjantin - Torneo Federal A
01:30
Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
0 : 1
CA Linqueno CA Linqueno
02:30
CSB Atenas CSB Atenas
2 : 2
Deportivo Camioneros Deportivo Camioneros
Avustralya - NSW NPL 1
13:00
NWS Spirit NWS Spirit
13:00
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
Brezilya - Baiano, Serie B
21:00
Ssa FC BA Ssa FC BA
21:00
Jacobinense BA Jacobinense BA
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
SC Recife PE SC Recife PE
1 : 2
Gremio Novorizontino SP Gremio Novorizontino SP
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Abc FC RN Abc FC RN
3 : 1
Clube DO Remo PA Clube DO Remo PA
02:00
AA Aparecidense GO AA Aparecidense GO
2 : 2
Nautico PE Nautico PE
Brezilya - Kupa Paulista
01:00
Botafogo FC SP Botafogo FC SP
0 : 2
Monte Azul SP Monte Azul SP
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
20:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
20:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
22:30
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
22:30
Cruzeiro MG Cruzeiro MG
Brezilya - U20 Cearense
21:00
FC Atletico Cearense CE U20 FC Atletico Cearense CE U20
21:00
Ceara SC CE Ceara SC CE
Çin - Çin 2. Lig
14:30
Nantong Haimen Codion Nantong Haimen Codion
14:30
Shaanxi Union FC Shaanxi Union FC
Çin - Çin Süper Ligi
14:00
Henan Henan
1 : 0
Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island
14:35
Nantong Zhiyun FC Nantong Zhiyun FC
1 : 1
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
14:35
Shenzhen Peng City Shenzhen Peng City
3 : 2
Zhejiang Professional Zhejiang Professional
15:00
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
0 : 2
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
Ekvador - Serie B
23:00
San Antonio FC San Antonio FC
23:00
Manta FC Manta FC
Fas - Fas Kupası
22:00
Raja Casablanca Athletic Raja Casablanca Athletic
22:00
Mouloudia Club Of Oujda Mouloudia Club Of Oujda
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
19:00
Myllykosken Pallo -47 Myllykosken Pallo -47
19:00
PPJ Helsinki PPJ Helsinki
Finlandiya - Suomen Kupası
18:00
FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski
0 : 0
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
18:30
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
18:30
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
18:30
KPV Kokkola KPV Kokkola
18:30
FC Lahti FC Lahti
18:30
FC Inter Turku FC Inter Turku
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
19:00
Seinajoen JK Seinajoen JK
19:00
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
19:00
VJS VJS
0 : 2
AC Oulu AC Oulu
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Lunds BK Lunds BK
2 : 2
Torns IF Torns IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
21:15
Enkopings SK Enkopings SK
21:15
FOC Farsta FOC Farsta
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:30
Smedby AIS Smedby AIS
20:30
BK Ljungsbro BK Ljungsbro
İsveç - İsveç Kupası
16:00
FC Gute FC Gute
16:00
Vasalund Essinge Vasalund Essinge
20:00
Sunnersta AIF Sunnersta AIF
0 : 2
FC Jarfalla FC Jarfalla
20:00
IF Haga IF Haga
20:00
Borens IK Borens IK
20:00
Herrestads AIF Herrestads AIF
20:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
20:00
IK Zenith IK Zenith
0 : 3
Tvaakers IF Tvaakers IF
20:00
Kristianopels Goif Kristianopels Goif
20:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:00
Malmo FF Malmo FF
15:00
Djurgardens IF Djurgardens IF
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
Keflavik IF Keflavik IF
21:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
21:00
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
21:00
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
21:15
Thor/KA Thor/KA
21:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:30
Suwon FC Suwon FC
1 : 0
Gwangju FC Gwangju FC
13:30
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
1 : 0
Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
0 : 0
FC Anyang FC Anyang
13:30
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
1 : 1
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
13:30
Seongnam FC Seongnam FC
0 : 4
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
Letonya - Virsliga
18:00
FK Metta / LU FK Metta / LU
18:00
FK Liepaja FK Liepaja
18:00
FK Liepaja FK Liepaja
1 : 5
FK Metta / LU FK Metta / LU
Mısır - Premier Lig
19:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
2 : 0
Zamalek SC Zamalek SC
19:00
Smouha SC Smouha SC
19:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
20:00
IK Start IK Start
2 : 4
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
Özbekistan - PFL
18:00
FC Olimpik FC Olimpik
18:00
FK Termez Surkhon FK Termez Surkhon
Özbekistan - Pro Liga
17:30
FK Kokand 1912 FK Kokand 1912
17:30
PFC Shurtan PFC Shurtan
Paraguay - 2.Lig
02:30
Rubio Nu Rubio Nu
02:30
Independiente Campo Grande Independiente Campo Grande
21:30
Club Fernando Club Fernando
21:30
CA Tembetary CA Tembetary
21:30
CA 3 de Febrero CDE CA 3 de Febrero CDE
21:30
Independiente Campo Grande Independiente Campo Grande
Şili - Primera Division, Women
02:00
Universidad de Chile Universidad de Chile
7 : 1
Audax Italiano Audax Italiano
Şili - Şili Kupası
02:00
San Antonio Unido San Antonio Unido
02:00
U. Chile U. Chile
Vietnam - V-Ligi
13:00
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
5 : 0
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
13:00
Ho Chi Minh City FC Ho Chi Minh City FC
1 : 0
Quang Nam FC Quang Nam FC
13:00
Hai Phong FC Hai Phong FC
0 : 1
Hanoi FC Hanoi FC
13:00
Nam Dinh FC Nam Dinh FC
5 : 1
Sanna Khanh Hoa Bvn Sanna Khanh Hoa Bvn
13:00
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
1 : 1
Binh Dinh FC Binh Dinh FC
13:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
1 : 1
Hong Linh Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC
13:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
0 : 5
Viettel Fc Viettel Fc