reklam
reklam
DOLAR 32,9452 % 0.14
EURO 35,3826 % -0.02
STERLIN 41,8907 % 0.18
FRANG 36,8452 % -0.01
ALTIN 2.457,07 % -0,51
BITCOIN 61.916,01 3.172
reklam

Ali Koç’un kongredeki ceket hassasiyeti akıllara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı getirdi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kongrede üçüncü kez başkan seçildi. Rakibi Aziz Yıldırım’ın yanına giden Koç, sahneye çıkmadan önce ceketini giymeyi unuttuğunu fark etti ve Yıldırım’a ‘Başkanım bir saniye bekleyin, üstüme ceket alayım size saygısızlık olmasın’ dedi. Bu durum, daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hastanede uğurlarken ceketsiz ve eli cebinde oluşu ile tartışma yaratmış olan Koç’un eylemlerini akıllara getirdi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ali Koç’un kongredeki ceket hassasiyeti akıllara Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı getirdi
reklam

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün yapılan kongrede üçüncü kez başkan seçildi. Eski Başkan Aziz Yıldırım ile birlikte sahneye çıkmaya hazırlanan Ali Koç, üzerinde ceket olmadığını fark edince dikkat çeken bir çıkış yaptı.

“CEKET ALAYIM SİZE SAYGISIZLIK OLMASIN”

Ali Koç, kalabalığın içerisinde Aziz Yıldırım’a “Başkanım bir saniye bekleyin, üstüme ceket alayım size saygısızlık olmasın” ifadelerini kullanarak ceketini giyinmeye gitti. Koç’un gösterdiği bu hassasiyet saygı olarak yorumlandı ancak bu defa da akıllara Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yan yanayken ceketsiz olduğu ve rahat tavırlar sergilediği anlar geldi.

ERDOĞAN’IN YANINDA CEKETSİZ VE ELİ CEBİNDE GEZMİŞTİ

İş insanı Ali Sabancı ve ailesi tekne kazası geçirerek hastanede tedavi altına alındığında Cumhurbaşkanı Erdoğan geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştu. Hastanede Erdoğan’ı ağırlayan Ali Koç, uğurlama sırasında ceketsiz ve eli cebinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında yürümüştü.

O GÖRÜNTÜLER “SAYGISIZLIK” OLARAK YORUMLANDI

Koç’un bu görüntüleri çok konuşulmuş ve “Saygısızlık” olarak yorumlanmıştı. Koç ise yaptığı açıklamada o görüntünün bir anlık gelişen bir şey olduğu ve saygısızlık amacıyla yapılmadığını dile getirmişti.

reklam