reklam
reklam
DOLAR 32,9490 % 0.15
EURO 35,3571 % -0.09
STERLIN 41,8605 % 0.11
FRANG 36,8285 % -0.07
ALTIN 2.456,05 % -0,55
BITCOIN 61.755,98 3.019
reklam

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Türkiye’yi ziyaret edecek! İşte masadaki konular

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, yarın Türkiye’ye çalışma ziyareti gerçekleştirecek. Ankara’da yapılacak görüşmelerde, Türkiye ile Azerbaycan arasındaki ikili ilişkilerin tüm boyutlarıyla gözden geçirileceği ve iş birliğinin daha da derinleştirilmesi için atılabilecek adımların ele alınacağı bildirildi. Görüşmede ayrıca bölgesel ve küresel gelişmeler de masaya yatırılacak.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Türkiye’yi ziyaret edecek! İşte masadaki konular
reklam

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine yarın Türkiye’ye çalışma ziyareti gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in Ankara’ya yapacağı ziyaretine ilişkin açıklama yapıldı.

ANA GÜNDEM MADDESİ İKİLİ İLİŞKİLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine icabetle, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in, yarın ülkemize çalışma ziyareti gerçekleştireceği kaydedilen açıklamada, “Ankara’da icra edilecek görüşmelerde, Türkiye ile Azerbaycan arasındaki ikili ilişkiler tüm boyutlarıyla gözden geçirilecek; iş birliğinin daha da derinleştirilmesi için atılabilecek adımlar ele alınacaktır.” ifadesi kullanıldı.

Açıklamada, görüşmelerde ikili münasebetlerin yanı sıra ayrıca güncel, bölgesel ve küresel meseleler hakkında fikir teatisinde bulunulmasının da öngörüldüğü aktarıldı.

reklam