reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.017,40 1.267
reklam

Şebnem Bursalı’nın ıstakoz krizi… Türkiye Odatv’den okudu

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco’ya gidip yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşması büyük tepki çekmişti. Bursalı’nın ıstakoz masasındaki ayrıntıları ise Türkiye, Odatv’den okudu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şebnem Bursalı’nın ıstakoz krizi… Türkiye Odatv’den okudu
reklam

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü’nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştı. Bursalı’nın paylaşımıyla ilgili çok sayıda tepki geldi. Gittiği Monaco’da yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştığı için günlerdir gündem düşmeyen AKP İzmir Milletvekili eski gazeteci Şebnem Bursalı’ya hem parti içinden hem de muhalefetten çok sayıda tepki gelmişti. Bursalı bugün yaptığı bir sosyal medya paylaşımda özür diledi.

Bursalı’nın ıstakoz masasındaki ayrıntıları ise Türkiye Odatv’den öğrendi.

İşte Odatv’nin ‘Monako’da ıstakoz’ haberleri:

AKP’nin sosyete gündemi: Monaco’da istakoz paylaşımıGüncel

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü’nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştı. Bursalı’nın paylaşımı gündem oldu.


Şebnem Bursalı’nın ıstakoz masasından neler çıktı: Yeğen dedi kim çıktıGüncel

Bursalı Monaco yat limanında yediği yemekte yeğenleri ve ailesi olduğunu ifade etmişti. Odatv yemeğe ilişkin kimsenin görmediği ayrıntıyı yakaladı. Bursalı’nın ailemleyim dediği yemekte, arkadaşı Likit Kimya şirketinin sahibi Ahmet Aksoy’da yer aldı. Bursalı ile Aksoy’un uzun zamandır arkadaş oldukları ve birlikte sıkça vakit geçirdikleri öğrenildi. İkiliyi ortak arkadaşları Seyhan Sapmaz tanıştırdı. Öte yandan Aksoy’un boşanma aşamasında olduğu iddia edildi.


Gürsel Tekin paylaştı: Hurşit Güneş hakikati yazdıGüncel

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın ıstakoz paylaşımıyla gündeme gelen Monako Yat Kulübü’yle ilgili bilgileri Eski CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin paylaştı. Hurşit Güneş de Tekin’in paylaşımına yorumda bulunarak ödenen hesabın daha fazla olduğunu belirtti.


Herkes Istakozu konuştu ama… Dudak uçuklatan tatil bütçesi… Odatv detaylara ulaştıGüncel

Odatv, Şebnem Bursalı’nın iş adamı Ahmet Aksoy’la birlikte çıktığı tatilin detaylarına ulaştı ve ıstakozun aslında ufak bir detay olduğu ortaya çıktı.


AKP’de Şebnem Bursalı kavgası: Günah keçisi olduGüncel

Yenişafak yazarı Aydın Ünal, Erdoğan ve AKP’nin yenden kazanması için bazı tavsiyelerde bulundu. Ünal’a yanıt veren Gazeteci Mehmet Çek, “Kimse işin uyanıklığına kaçmasın, tamamının uzun süredir yaşadığı hayatın günah keçisi ilan edildi Şebnem Bursalı.” dedi.


Şebnem Bursalı bu savunmayı yapacak: ‘Haşerat-ı Bahriye’ nedir bilir misiniz…Güncel

AKP İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco’da yediği ıstakoz, deniz kabuklularının dindeki yeri hakkında da sorulara sebep oldu… Peki Osmanlı saray mutfağında hangi deniz ürünleri tüketiliyordu?


reklam