reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.027,99 1.074
reklam

Courtney Love’dan Taylor Swift’e olay sözler: Önemli biri değil

Kurt Cobain’in eski kız arkadaşı Courtney Love, kısa süre önce verdiği bir röportajda Taylor Swift’e seslenirken, Beyonce ve Lana Del Rey gibi ‘yedi yıl ara vermesi gerektiğini’ söylediği diğer kadın şarkıcılara da ateş püskürdü.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Courtney Love’dan Taylor Swift’e olay sözler: Önemli biri değil
reklam

Kurt Cobain’in eski kız arkadaşı Courtney Love, Taylor Swift ‘i eleştirip “önemli değil” dedikten sonra şiddetli bir tepkiyle karşı karşıya kaldı. 59 yaşındaki rockçı, aralarında Cruel Summer’ın hit yapımcısı Lana Del Rey ve Beyonce’nin de bulunduğu diğer kadın müzisyenleri eleştirirken yeni bir röportaj sırasında tartışmalı yorumlarda bulundu. Courtney, Taylor fikrinden “kesinlikle nefret ettiğini” söyledi ve çok ödüllü şarkıcı hakkında şunları söyledi:

“Taylor önemli değil. Kızlar için güvenli bir alan olabilir ve muhtemelen şimdinin Madonna’sı ama bir sanatçı olarak ilginç değil”

LANA DEL REY’E DE SATAŞTI

Taylor’ın yakın arkadaşı Lana Del Rey’den bahsederken de geri durmadı ve Rey’in “gerçekten yedi yıl ara vermesi gerektiğini” iddia etti. Video Games hitmaker’ını birkaç yıldır sevmediğini itiraf eden eski Hole frontwoman sözlerine şöyle devam etti:

“Lana’yı bir John Denver şarkısını coverladığından beri sevmiyorum. ‘Take Me Home Country Roads’a kadar onun harika olduğunu düşünüyordum”

Bununla birlikte, yeni albümünü kaydederken Lana’nın müziğini dinlemeyi bırakmak zorunda kaldığını çünkü kendisini çok fazla “etkilediğini” itiraf etti.

Courtney bu yorumları, ironik bir şekilde, uzun kariyerinin şekillenmesine yardımcı olan müzikteki kadınlara odaklanan yeni serisi Courtney Love’s Women’ı tanıtırken The Standard ‘a verdiği bir röportaj sırasında yaptı.”Sevmediğini” söylediği Madonna’yı hedef aldıktan sonra Beyonce’ye yönelttiği eleştiriler karşısında kimse güvende değilmiş gibi görünüyordu.Grammy ödüllü şarkıcının country albümü Cowboy Carter’ı tartışan Courtney, tarih yazan albümle ilgili hayal kırıklığını paylaştı.

“Demek istediğim, Beyonce’nin country albümü yapma fikrini seviyorum çünkü daha önce sadece beyaz kadınların girebildiği alanlara Siyah kadınların girmesiyle ilgili, çok sevdiğimden değil.Konsept olarak seviyorum. Sadece müziğini sevmiyorum” diye ekledi.

Çeviri

reklam