reklam
reklam
DOLAR 32,2960 % -0.05
EURO 34,9357 % -0.05
STERLIN 41,4751 % 0.04
FRANG 36,1452 % 0.01
ALTIN 2.391,71 % -0,97
BITCOIN 66.859,57 -3.074
reklam

Elazığ’ın tek kadın muhtarı belediyeye isyan etti

Elazığ merkezin tek kadın muhtarı Seda Gündoğan, AKP’li Elazığ Belediyesi’nin yol yapım çalışmasında Sugözü Mahallesi’ni proje dışı bırakmasına isyan etti. Taşeron firma kamyonetinin önünü keserek oturma eylemi yapan Gündoğan  “Bir yeri yapıp bir yeri yapmamak ne demek? Biz insanız, bu mahalledekiler insan” dedi.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Elazığ’ın tek kadın muhtarı belediyeye isyan etti
reklam

AKP’li Elazığ Belediyesi’nin taşeron firmasının merkeze bağlı Sugözü Mahallesi’nin asfaltını yapmamasına tepki gösteren mahalle muhtarı Seda Gündoğan, taşeron firma kamyonetinin önüne keserek oturma eylemi yaptı. 

“2 SENEDİR BU MAHALLE HİZMET GÖRMEDİ”

Mahalle yolları yapılana kadar kamyonların önünden kalkmacağını dile getirem Gündoğan, şunları söyledi:

“Biz seçilmiş insanlarız, herkes görevini yapacak. Yetkilisi de buraya gelecek ekibi çekecekmiş ekibi de bırakmıyorum. Gelsin ekibini alabiliyorsa alsın buraya asfalt dökülünceye kadar da buradan kalkmayacağım.

Siz burayı böyle bırakıp gidemezsiniz. Müdürün ‘Ekibi çekerim’ diyor.  Bu ne demek ya? Herkes işini düzgün, dürüst yapacak. Adamlar sanki babalarının hayrına iş yapıyor. Buradaki kimse babasının hayrına iş yapmıyor, herkes işini dürüst yapacak.

Ben de seçilmişim belediye de seçilmiş, buranın müdürü nerede? Yapacağınız 100 metre yol… 100 metre yol yapamıyor muyuz biz?

2 senedir bu mahalle hizmet görmedi gelin şu mahallenin yollarına bakın. Bir yeri yapıp bir yeri yapmamak ne demek? Biz insanız, bu mahalledekiler insan.”

reklam