reklam
reklam
DOLAR 32,2893 % -0.07
EURO 34,9060 % -0.1
STERLIN 41,4131 % -0.08
FRANG 36,1380 % 0.01
ALTIN 2.391,44 % -0,98
BITCOIN 66.620,01 -1.659
reklam

Dikkatli seyirci ‘Kuş Uçuşu’ndaki o çekim hatasını yakaladı

Netflix’in 3. sezonu yayınlanan yerli dizisi Kuş Uçuşu’nu takip eden dikkatli bir izleyici, sahnedeki çekim hatasını fark ederek paylaştı. Çekim aralarında veya tekrarlarında, sahnenin devamlılığına dikkat edilmesi gerektiğini belirten izleyicinin o paylaşımı dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Dikkatli seyirci ‘Kuş Uçuşu’ndaki o çekim hatasını yakaladı
reklam

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol’un paylaştığı ve Netflix’te yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinin yeni sezonunda, dikkatli bir izleyici çekim hatasını fark etti. Kahvaltı sahnesinde çataldaki omletin, arka plandaki çekimde var olmadığını ve ön plandaki çekimde yeniden belirdiğini fark eden dikkatli bir izleyici şunları yazdı: “Sahneler çekilirken ara verildiğinde / tekrar yapıldığında önceki sahnenin birebir aynı devamı olması için sette ‘Continutiy Girl’ denen sahne devam asistanları olur. Ve ben çok dikkat ederim bunlara Çataldaki omlete bakın, bir var bir yok bir var. Atlamışlar”

KUŞ UÇUŞU KONUSU

Kuş Uçuşu, farklı hayat biçimlerine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağının çarpışmasını konu ediyor. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine “kuş uçusu” gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?

reklam