reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 67.017,40 1.267
reklam

Örümcek Adam’a Camide Ters Kelepçe!

Örümcek Adam kostümüyle 81 kenti gezip, çocukları sevindirmek için İzmir’den yola çıkan, 32’nci şehir olarak geçen hafta İskenderun’a gelen Ayaz Koç, bu sabah kostümüyle Kaptan Paşa Camisi’nde bayram namazı kıldı. Koç’un durumundan tedirgin olan …

Yayınlanma Tarihi : Google News
Örümcek Adam’a Camide Ters Kelepçe!
reklam

Örümcek Adam kostümüyle 81 kenti gezip, çocukları sevindirmek için İzmir’den yola çıkan, 32’nci şehir olarak geçen hafta İskenderun’a gelen Ayaz Koç, bu sabah kostümüyle Kaptan Paşa Camisi’nde bayram namazı kıldı.

Koç’un durumundan tedirgin olan cemaat, yüzü maskeli bir kişinin camide olduğunu belirterek, polise ihbarda bulundu. Çevredeki sivil ve resmi polisler kısa sürede camiye gelerek, Koç’u yaka paça dışarı çıkardı. Polislere projesini anlatan Koç, şüpheli bir durum olmadığı anlaşılınca serbest bırakıldı.

Hatay İskenderun’da bayram namazı kılmaya örümcek adam kostümüyle gitmesi ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Ayaz Koç, ayağına basıldığını ve tartaklandığını söyledi.

Gönüllü olarak deprem bölgelerinde çocukları eğlendirdiğini söyleyen Koç, ‘Yürüyemiyorum, ben insanlara moral verip mutlu etmek istiyordum. Hayallerimden asla vaz geçmeyeceğim’ dedi.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bayram namazı kılmaya örümcek adam kostümüyle giden Ayaz Koç, polis ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı.

Deprem bölgesinde çocukları eğlendirdiğini söyleyen Koç, gözaltına alınma sürecinde ters kelepçe yapıldığını ve ayağına basıldığını söyledi.

Amacının deprem bölgesindeki çocuklara moral vermek olduğunu söyleyen Koç, ‘Yürüyemiyorum, ben hayallerini gerçekleştiren bir gencim. Şu an ayağım çok ağrıyor, basamıyorum. Hayallerimden asla vaz geçmeyeceğim’ dedi.

Türkiye’nin 81 şehrini Örümcek Adam kostümüyle gezmek için yola çıkan Ayaz Koç’un daha önce de Zonguldak’ta gözaltına alındığı öğrenildi.

reklam