reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.819,68 -0.083
reklam

Bayram tatilindeki sinema severlere! 6 yeni film vizyonda olacak

Mathieu Naert’ın senaryosunu kaleme aldığı filmde, hayatı boyunca hiç dikkati çekmeyen Vincent’ın yaşantısı, şiddet sarmalında alt üst olur ve genç adam bir bıçak sırtında sürekli herkesten kaçmak zorunda kalır. Vincent karakterini Karim Leklou’nun …

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bayram tatilindeki sinema severlere! 6 yeni film vizyonda olacak
reklam

Mathieu Naert’ın senaryosunu kaleme aldığı filmde, hayatı boyunca hiç dikkati çekmeyen Vincent’ın yaşantısı, şiddet sarmalında alt üst olur ve genç adam bir bıçak sırtında sürekli herkesten kaçmak zorunda kalır.

Vincent karakterini Karim Leklou’nun canlandırdığı filmde, Vimala Pons, François Chattot, Jean-Remi Chaize ile Karoline Rose Sun başrolleri paylaştı.

– “Bodrum Seferi”

Recep Akdağ’ın yönettiği, Sarp Bozkurt, Asuman Dabak ve Sedef Şahin’in rol aldığı “Bodrum Seferi” yerli komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday.

– “Omen: İlk Kehanet”

Korku filmi “Omen: İlk Kehanet”, kiliseye hizmet etmek üzere Roma’ya gönderilen genç bir Amerikalı kadının kendi inancını sorgulamasına sebep olan bir karanlıkla karşılaşması sonucu yaşananları işliyor.

Arkasha Stevenson’ın yönetip, Keith Thomas ile senaryosunu yazdığı filmde, Nell Tiger Free, Bill Nighy ve Sonia Braga rol aldı.

– “Nuh’un Gemisi”

Sergio Machado ve Rene Veilleux’nun yönettiği, Brezilya ve Hindistan ortak yapımı anime film “Nuh’un Gemisi” izleyici ile buluşacak.

Çocuklarla animasyon tutkunlarını sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen yapım, sahne korkusu olan karizmatik şair ve yetenekli Vini ile gitarist Tito adındaki iki farenin hikayesini ele alıyor.

– “SUGA | Agust D Tour ‘D-DAY’ The Movie”

BTS’in ikonik üyesi Suga’nın konserinin beklenen müzikali “SUGA | Agust D Tour ‘D-DAY’ The Movie”, Jun-Soo Park yönetmenliğinde dün vizyona girdi.

İzleyicilerin konser heyecanına ortak olmasına imkan sunan filmde ayrıca BTS grubunun tüm üyelerinin RM, Jimin ve Jung Kook ile özel düetleri de yer alıyor.

– “Üç Harfliler: Nazar”

Melodi Tözüm’ün yönettiği yerli korku filmi “Üç Harfliler: Nazar”, torun sahibi olmanın hayalini kuran genç bir kızın cinlerle anlaşma yapmasının ardından yaşadığı süreci konu ediyor.

reklam