reklam
reklam
DOLAR 32,6030 % 0.39
EURO 34,8042 % 0.19
STERLIN 40,5832 % -0.04
FRANG 35,8708 % 0.74
ALTIN 2.491,85 % 0,30
BITCOIN 2.126.719 4.662
reklam
Turkiye - Süper Lig
20:00
Beşiktaş Beşiktaş
20:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
Turkiye - 1. Lig
20:00
Altay Altay
20:00
Manisa Futbol Kulübü Manisa Futbol Kulübü
İspanya - LaLiga
22:00
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
22:00
Granada Granada
Almanya - Bundesliga
21:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
21:30
Augsburg Augsburg
Fransa - Ligue 1
22:00
OGC Nice OGC Nice
22:00
Lorient Lorient
İtalya - Serie A
19:30
Genoa GFC Genoa GFC
19:30
Lazio Rome Lazio Rome
21:45
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
21:45
Juventus Turin Juventus Turin
Portekiz - Liga Portugal
22:15
Rio Ave FC Rio Ave FC
22:15
FC Arouca FC Arouca
Rusya - Premier Lig
19:00
FK Krasnodar FK Krasnodar
19:00
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al-Nassr FC Al-Nassr FC
18:00
Al-Fayha FC Al-Fayha FC
18:00
Al-Riyadh SC Al-Riyadh SC
18:00
Al-Tai Al-Tai
21:00
Al-Ahli Saudi FC Al-Ahli Saudi FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
İngiltere - Lig 1
22:00
Oxford United Oxford United
22:00
Stevenage FC Stevenage FC
İspanya - LaLiga 2
21:30
Tenerife Tenerife
21:30
Leganes Leganes
Almanya - 2. Bundesliga
19:30
Nürnberg Nürnberg
19:30
Paderborn Paderborn
19:30
SV 07 Elversberg SV 07 Elversberg
19:30
Schalke 04 Schalke 04
Almanya - 3. Lig
20:00
Sandhausen Sandhausen
20:00
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
Fransa - Lig 1, Bayanlar
15:30
Paris FC Paris FC
15:30
As Saint Etienne As Saint Etienne
Fransa - Ulusal
20:30
Rouen Rouen
20:30
Nancy Nancy
20:30
Red Star FC Red Star FC
20:30
Dijon FCO Dijon FCO
20:30
Epinal Epinal
20:30
FC Versailles 78 FC Versailles 78
20:30
Le Mans FC Le Mans FC
20:30
FC Villefranche Beaujolais FC Villefranche Beaujolais
20:30
US Avranches US Avranches
20:30
LB Chateauroux LB Chateauroux
20:30
FC Goal FC Goal
20:30
Marignane Gignac FC Marignane Gignac FC
20:30
Orleans Orleans
20:30
Nimes Olympique Nimes Olympique
20:30
Martigues Martigues
20:30
SO Cholet SO Cholet
20:30
Sochaux Sochaux
20:30
Chamois Niort Chamois Niort
İtalya - Serie B
21:30
Palermo FC Palermo FC
21:30
Parma Parma
21:30
Reggiana Reggiana
21:30
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
Hollanda - Eerste Divisie
21:00
Den Bosch Den Bosch
21:00
NAC Breda NAC Breda
21:00
Dordrecht Dordrecht
21:00
TOP Oss TOP Oss
21:00
Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade
21:00
De Graafschap De Graafschap
21:00
Stormvogels Telstar Stormvogels Telstar
21:00
FC Emmen FC Emmen
21:00
Helmond Sport Helmond Sport
21:00
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Belçika - Challenger Pro Lig
21:00
K Beerschot VA K Beerschot VA
21:00
Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen
21:00
RFC Liege RFC Liege
21:00
Jong KRC Genk Jong KRC Genk
21:00
KV Oostende KV Oostende
21:00
Sl16 Football Campus Sl16 Football Campus
21:00
RFC Seraing RFC Seraing
21:00
KMSK Deinze KMSK Deinze
21:00
Royal Francs Borains Royal Francs Borains
21:00
FCV Dender EH FCV Dender EH
21:00
Zulte Zulte
21:00
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
21:00
Lommel SK Lommel SK
21:00
SK Beveren SK Beveren
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
19:00
Sporting du Pays de Charleroi Sporting du Pays de Charleroi
19:00
SV Zulte Waregem SV Zulte Waregem
19:30
KAA Gent KAA Gent
19:30
RSC Anderlecht Bayanlar RSC Anderlecht Bayanlar
21:30
FC Femina White Star Woluwe FC Femina White Star Woluwe
21:30
Yellow-Red KV Mechelen Yellow-Red KV Mechelen
Belçika - U21 Pro Ligi
20:30
KMSK Deinze KMSK Deinze
20:30
Jeugd Royal Francs Borains Jeugd Royal Francs Borains
20:30
KAS Eupen KAS Eupen
20:30
Jeugd KV Oostende Jeugd KV Oostende
21:00
Lierse SK Lierse SK
21:00
Jeugd KV Kortrijk Jeugd KV Kortrijk
21:00
Jeugd RWD Molenbeek Jeugd RWD Molenbeek
21:00
Jeugd FCV Dender EH Jeugd FCV Dender EH
Portekiz - İkinci Lig
20:00
CD Feirense CD Feirense
20:00
Leixoes SC Leixoes SC
Rusya - 1. Liga
21:00
Rodina Moscow Rodina Moscow
21:00
FK Khimki FK Khimki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
16:30
Amkar Perm Amkar Perm
16:30
Sokol Kazan Sokol Kazan
Rusya - Gençlik Ligi
11:00
FK Rostov Youth FK Rostov Youth
3 : 1
FC Fakel Voronezh Youth FC Fakel Voronezh Youth
13:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
:
Rubin Kazan Rubin Kazan
13:00
Strogino Moskova Strogino Moskova
:
Uor-5 Uor-5
13:00
FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod
13:00
Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
15:00
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
15:00
PFK Sochi PFK Sochi
15:00
FC Orenburg Youth FC Orenburg Youth
15:00
FC Akhmat Grozny FC Akhmat Grozny
15:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
15:00
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
17:00
Football Academy Of Konoplev Football Academy Of Konoplev
17:00
Samara Kryliya Sovetov Samara Kryliya Sovetov
17:00
Chertanovo Moskova Chertanovo Moskova
17:00
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
19:00
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
19:00
FK Spartak Moskova FK Spartak Moskova
İskoçya - Şampiyona
21:45
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle FC
21:45
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
Almanya Amatör - Bayanlar Bundesliga
19:30
RB Leipzig RB Leipzig
19:30
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
Almanya Amatör - Bayernliga Güney
20:30
SV Erlbach SV Erlbach
20:30
Kirchheimer SC Kirchheimer SC
20:30
Heimstetten Heimstetten
20:30
FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
20:00
ATSV Erlangen ATSV Erlangen
20:00
Neudrossenfeld Neudrossenfeld
20:00
TSV Kornburg TSV Kornburg
20:00
FC Coburg FC Coburg
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
19:30
Wacker Burghausen Wacker Burghausen
19:30
Bayreuth Bayreuth
20:00
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
20:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
20:00
Buchbach Buchbach
20:00
Memmingen Memmingen
20:00
FC Wurzburger Kickers FC Wurzburger Kickers
20:00
1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
20:00
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
20:00
FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
20:00
Lokomotiv Leipzig Lokomotiv Leipzig
20:00
Hansa Rostock II Hansa Rostock II
20:00
Dynamo Dynamo
20:00
FC Rot-Weiss Erfurt FC Rot-Weiss Erfurt
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
20:00
SC Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus
20:30
Blau-Weiss Lohne Blau-Weiss Lohne
20:30
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
20:30
SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
20:30
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:30
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
19:30
BTS Neustadt BTS Neustadt
20:30
Oberneuland Oberneuland
20:30
Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Almanya Amatör - Oberliga BW
20:00
Nöttingen Nöttingen
20:00
Pforzheim Pforzheim
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg
20:15
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
20:15
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
20:30
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
20:30
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
20:30
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
20:30
Altonaer FC Von 1893 Altonaer FC Von 1893
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
21:00
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
21:00
SC St Tonis 11/20 SC St Tonis 11/20
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney
19:30
Budissa Bautzen Budissa Bautzen
19:30
SC Freital SC Freital
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey
21:00
SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
21:00
Borussia Berlin Borussia Berlin
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:30
SV Morlautern SV Morlautern
20:30
TSG Pfeddersheim TSG Pfeddersheim
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
20:30
SC Preussen Munster II SC Preussen Munster II
20:30
TSG 1881 Sprockhovel TSG 1881 Sprockhovel
20:30
SV Schermbeck SV Schermbeck
20:30
Erkenschwick Erkenschwick
Almanya Amatör - Regionalliga Batı
20:30
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
20:30
RW Oberhausen RW Oberhausen
20:30
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
20:30
Lippstadt 08 Lippstadt 08
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Independiente Reserve Independiente Reserve
21:00
Defensa Y Justicia Reserve Defensa Y Justicia Reserve
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
21:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
Arnavutluk - Kategoria Superiore
16:00
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
16:00
Tiran Tiran
16:00
KS Kukesi KS Kukesi
16:00
KF Skenderbeu Korce KF Skenderbeu Korce
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
20:00
SC Neusiedl am See 1919 SC Neusiedl am See 1919
20:00
FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen
20:30
Rapid Wien II Rapid Wien II
20:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
20:30
Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club
20:30
FC Marchfeld Donauauen FC Marchfeld Donauauen
20:30
TWL Elektra TWL Elektra
20:30
SR Donaufeld SR Donaufeld
20:30
Kremser SC Kremser SC
20:30
ASV Drassburg ASV Drassburg
20:30
SV Oberwart SV Oberwart
20:30
Young Violets Wien Young Violets Wien
21:00
Favoritner AC Favoritner AC
21:00
SCU Ardagger SCU Ardagger
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
20:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
20:00
SPG Wallern/ASV ST Marienkirchen SPG Wallern/ASV ST Marienkirchen
20:00
Allerheiligen Allerheiligen
20:00
FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
20:00
SPG Hogo Wels SPG Hogo Wels
20:00
Junge Wikinger Ried Junge Wikinger Ried
20:00
Union Vocklamarkt Union Vocklamarkt
20:00
TUS Bad Gleichenberg TUS Bad Gleichenberg
Avustralya - A-Ligi
12:45
Newcastle United Jets Newcastle United Jets
1 : 1
Wellington Phoenix FC Wellington Phoenix FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:15
New Lambton FC New Lambton FC
13:15
Weston Workers FC Weston Workers FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
13:00
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
13:00
Adelaide City FC Adelaide City FC
13:00
Croydon Kings FC Croydon Kings FC
13:00
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
13:00
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
13:00
North Eastern Metrostars SC North Eastern Metrostars SC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
11:45
Flinders United Wfc Flinders United Wfc
11:45
Adelaide University Adelaide University
13:45
West Adelaide West Adelaide
13:45
Adelaide Comets FC Adelaide Comets FC
13:45
Salisbury Inter Salisbury Inter
:
Sturt Lions Sturt Lions
Avustralya - NPL,Victoria
12:30
Heidelberg United Heidelberg United
:
Moreland City FC Moreland City FC
12:45
Dandenong City SC Dandenong City SC
12:45
South Melbourne South Melbourne
13:15
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
:
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Gold Coast Knights SC Gold Coast Knights SC
:
Brisbane City FC Brisbane City FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:30
Caboolture FC Caboolture FC
13:30
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
Avustralya - Tazmanya NPL
13:15
Riverside Olympic FC Riverside Olympic FC
13:15
Launceston United SC Launceston United SC
13:15
Glenorchy Knights FC Glenorchy Knights FC
13:15
Kingborough Lions United FC Kingborough Lions United FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
12:30
Box Hill United Box Hill United
:
FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Werribee City FC Werribee City FC
:
Northcote City Northcote City
13:30
Brunswick City SC Brunswick City SC
:
Western United FC Youth Western United FC Youth
Avusturya - 2. Liga
19:10
DSV Leoben DSV Leoben
19:10
FC Liefering FC Liefering
19:10
Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
19:10
KSV 1919 KSV 1919
19:10
SKU Amstetten SKU Amstetten
19:10
Sturm Graz II Sturm Graz II
19:10
First Vienna First Vienna
19:10
SV Lafnitz SV Lafnitz
19:10
SV Horn SV Horn
19:10
Josko Ried Josko Ried
21:30
Schwarz Weiss Bregenz Schwarz Weiss Bregenz
21:30
Team für Wien Team für Wien
Avusturya - Bundesliga
20:30
Sturm Graz Sturm Graz
20:30
SK Rapid SK Rapid
Azerbaycan - Premier Lig
15:30
PFK TURAN TOVUZ PFK TURAN TOVUZ
15:30
Sumgayit FK Sumgayit FK
Bahreyn - 2nd Division
19:00
Qalali Club Qalali Club
19:00
Bouri Bouri
19:00
AL Tadamun Buri AL Tadamun Buri
19:00
Al Ittihad Al Ittihad
19:00
Isa Town Isa Town
19:00
AL ITTIFAQ BHR AL ITTIFAQ BHR
Bangladeş - Premier Lig
12:45
Abahani Limited Dhaka Abahani Limited Dhaka
12:45
Sheikh Jamal DC Sheikh Jamal DC
12:45
Bangladesh Police FC Bangladesh Police FC
:
Sheikh Russel KC Sheikh Russel KC
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
19:15
Bff Academy Minsk U17 Bff Academy Minsk U17
19:15
Torpedo Zhodino Reserve Torpedo Zhodino Reserve
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
17:00
FC Smorgon FC Smorgon
17:00
FC Gomel FC Gomel
19:30
Bate Borisov Bate Borisov
19:30
FC Transmash Mogilev FC Transmash Mogilev
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Club Bolivar Club Bolivar
1 : 1
San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo
03:00
Club Aurora Club Aurora
2 : 3
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
17:00
FK Tuzla City FK Tuzla City
19:00
NK Posusje NK Posusje
19:00
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
21:00
FK Velez Mostar FK Velez Mostar
21:00
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
17:30
Modrica Maksima Modrica Maksima
Brezilya - Amapaense
02:00
Independente EC AP Independente EC AP
2 : 2
Oratorio AP Oratorio AP
Brezilya - Brasilero Serie A
03:30
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
1 : 0
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
Brezilya - Campeonato Acreano
01:30
EC Humaita AC EC Humaita AC
1 : 1
AD Vasco Da Gama AC AD Vasco Da Gama AC
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
01:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
2 : 1
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Santo Andre SP U20 Santo Andre SP U20
21:00
Jabaquara AC SP U20 Jabaquara AC SP U20
21:00
GE Mauaense SP U20 GE Mauaense SP U20
21:00
AA Portuguesa SP AA Portuguesa SP
21:00
Marilia AC SP Marilia AC SP
21:00
Vila Operaria CE Mariano SP Vila Operaria CE Mariano SP
21:00
Presidente Prudente FC SP U20 Presidente Prudente FC SP U20
21:00
Tupa SP Tupa SP
21:00
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
21:00
Rio Preto EC SP Rio Preto EC SP
21:00
Olimpia FC SP Olimpia FC SP
21:00
Tanabi EC SP Tanabi EC SP
21:00
Fernandopolis FC SP U20 Fernandopolis FC SP U20
21:00
Jose Bonifacio EC SP U20 Jose Bonifacio EC SP U20
21:00
Gremio Novorizontino Gremio Novorizontino
21:00
Gd Prudente SP U20 Gd Prudente SP U20
21:00
Sertaozinho FC SP Sertaozinho FC SP
21:00
Comercial FC SP Comercial FC SP
21:00
CA Bandeirante SP U20 CA Bandeirante SP U20
21:00
AA Internacional Bebedouro SP AA Internacional Bebedouro SP
21:00
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
21:00
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
21:00
Taquaritinga SP Taquaritinga SP
21:00
Sao Carlos SP Sao Carlos SP
21:00
AE Velo Clube SP AE Velo Clube SP
21:00
Rio Claro SP Rio Claro SP
21:00
Ponte Preta SP Ponte Preta SP
21:00
CA Atletico Guacuano SP CA Atletico Guacuano SP
21:00
SC Aguai SP U20 SC Aguai SP U20
21:00
SE Itapirense SP SE Itapirense SP
21:00
Porto Foot Ball SP U20 Porto Foot Ball SP U20
21:00
Brasilis FC SP Brasilis FC SP
21:00
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
21:00
EC XV de Novembro SP EC XV de Novembro SP
21:00
Uniao Sao Joao EC SP U20 Uniao Sao Joao EC SP U20
21:00
Independente FC Independente FC
21:00
Cosmopolitano Sports SP U20 Cosmopolitano Sports SP U20
21:00
Rio Branco SP Rio Branco SP
21:00
EC Taubate SP EC Taubate SP
21:00
Uniao Suzano AC SP Uniao Suzano AC SP
21:00
Pinda FC SP U20 Pinda FC SP U20
21:00
Uniao FC Uniao FC
21:00
CA Joseense SP CA Joseense SP
21:00
Sao Jose Esporte Clube Sao Jose Esporte Clube
21:00
Desportivo Brasil SP Desportivo Brasil SP
21:00
Comercial Tiete FC SP Comercial Tiete FC SP
21:00
Capao Bonito Capao Bonito
21:00
EC Sao Bento SP EC Sao Bento SP
21:00
Sfera FC Ltda SP U20 Sfera FC Ltda SP U20
21:00
Ituano FC SP Ituano FC SP
21:00
CA Metropolitano FC SP CA Metropolitano FC SP
21:00
FC SKA Brasil SP FC SKA Brasil SP
21:00
Paulinia Futebol Universitario SP U20 Paulinia Futebol Universitario SP U20
21:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
21:00
Gremio Esportivo Osasco SP U20 Gremio Esportivo Osasco SP U20
21:00
Cvaf Ibiuna SP U20 Cvaf Ibiuna SP U20
21:00
Referencia FC SP U20 Referencia FC SP U20
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
Nacional AC SP U20 Nacional AC SP U20
21:00
Portuguesa Desportos SP Portuguesa Desportos SP
21:00
AD Guarulhos SP AD Guarulhos SP
21:00
Flamengo SP U20 Flamengo SP U20
21:00
Aster Brasil SC SP U20 Aster Brasil SC SP U20
21:00
CA Juventus SP U20 CA Juventus SP U20
21:00
EC Sao Bernardo SP EC Sao Bernardo SP
21:00
EC Agua Santa EC Agua Santa
Bulgaristan - Parva Liga
17:30
POFC Botev Vratsa POFC Botev Vratsa
17:30
SFC Etar Veliko Tarnovo SFC Etar Veliko Tarnovo
20:00
FC Krumovgrad FC Krumovgrad
20:00
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
Burundi - Ligue A
16:00
Moso Sugar Company Moso Sugar Company
16:00
AS Inter Star AS Inter Star
Çekya - CFL
19:00
FC Pisek FC Pisek
19:00
SK Dynamo Ceske Budejovice B SK Dynamo Ceske Budejovice B
Çekya - Divize B
18:30
SK Slany SK Slany
18:30
Kladno Kladno
Çekya - MSFL
18:00
FC Zlinsko FC Zlinsko
18:00
FK Blansko FK Blansko
18:00
TJ Start Brno TJ Start Brno
18:00
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
19:00
SK Hranice SK Hranice
19:00
1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
19:00
FC Hlucin FC Hlucin
19:00
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
Cezayir - Lig 1
18:00
USM Khenchela USM Khenchela
18:00
CS Constantine CS Constantine
18:00
MC Magra MC Magra
18:00
MC Alger MC Alger
18:00
US Souf US Souf
18:00
ASO Chlef ASO Chlef
18:00
ES Setif ES Setif
18:00
JS Saoura JS Saoura
20:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
20:00
Us Biskra Us Biskra
Cezayir - Ligue 2
17:00
IRB Ouargla IRB Ouargla
17:00
CA Batna CA Batna
17:00
MC EL Eulma MC EL Eulma
17:00
USM Annaba USM Annaba
17:00
MO Constantine MO Constantine
17:00
Olympique Magrane Olympique Magrane
17:00
Nrb Teleghma Nrb Teleghma
17:00
Js Bordj Menaiel Js Bordj Menaiel
17:00
Ib Khemis El Khechna Ib Khemis El Khechna
17:00
AS Khroub AS Khroub
17:00
AS Ain Mlila AS Ain Mlila
17:00
ES El Ghozlane ES El Ghozlane
17:00
USM EL Harrach USM EL Harrach
17:00
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
17:00
MSP Batna MSP Batna
17:00
Olympique Akbou Olympique Akbou
Çin - Çin Süper Ligi
15:00
Zhejiang Professional Zhejiang Professional
15:00
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
Çin - FA Kupası
09:00
Hangzhou Qiantang FC Hangzhou Qiantang FC
1 : 0
Nantong Haimen Codion Nantong Haimen Codion
Danimarka - 1.Lig
20:00
B93 Kopenhagen B93 Kopenhagen
20:00
Naestved BK Naestved BK
20:00
Hilleroed Fodbold Hilleroed Fodbold
20:00
HB Koege HB Koege
20:00
AC Horsens AC Horsens
20:00
FC Helsingoer FC Helsingoer
Danimarka - 2nd Division Doğu
20:00
FC Roskilde FC Roskilde
20:00
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
20:00
BK Fremad Amager BK Fremad Amager
20:00
Frederiksberg Alliancen 2000 Frederiksberg Alliancen 2000
Danimarka - Süperlig
20:00
Randers FC Randers FC
20:00
Odense Boldklub Odense Boldklub
Danimarka Amatör - Danmarksserien
19:00
Taarnby FF Taarnby FF
19:00
BK Skjold BK Skjold
19:30
Aarhus Fremad 2 Aarhus Fremad 2
19:30
Viby IF Viby IF
19:30
Vb 1968 Vb 1968
19:30
Naestved IF Naestved IF
20:00
Sundby Sundby
20:00
Hoersholm-Usseroed IK Hoersholm-Usseroed IK
20:00
Vri Vri
20:00
Fjordager IF Fjordager IF
20:00
Slagelse BI Slagelse BI
20:00
Herlev IF Herlev IF
20:30
Vorup Vorup
20:30
Horsens FS Horsens FS
Ekvador - LigaPro Primera A
00:30
CSD Independiente del Valle CSD Independiente del Valle
2 : 1
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
03:00
Barcelona SC Barcelona SC
1 : 0
CD El Nacional CD El Nacional
22:00
Delfin Sc Delfin Sc
22:00
CSD Macara CSD Macara
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
21:30
Municipal Limeno Municipal Limeno
21:30
CD Fas CD Fas
Endonezya - Liga 1
11:00
Dewa United Dewa United
11:00
Madura United Madura United
15:00
Arema FC Arema FC
15:00
PSM Makassar PSM Makassar
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
15:00
FC Pyunik Yerevan 2 FC Pyunik Yerevan 2
Ermenistan - Premier Lig
18:00
FC Noah Yerevan FC Noah Yerevan
18:00
FC BKMA Yerevan FC BKMA Yerevan
Estonya - Esiliiga
19:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
19:00
Viimsi JK Viimsi JK
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
18:00
Viimsi JK Viimsi JK
18:00
Tartu Jk Tammeka Tartu Jk Tammeka
20:00
FC Lootos Polva FC Lootos Polva
20:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
Etiyopya - Premier Lig
16:00
Hambericho Durame Hambericho Durame
16:00
Hawassa Kenema SC Hawassa Kenema SC
19:00
Fasil Kenema SC Fasil Kenema SC
19:00
Adama City FC Adama City FC
Faroe Adaları - 1. deild
21:00
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
21:00
Ki Klaksvik II Ki Klaksvik II
Faroe Adaları - Premier Lig
20:00
HB Torshavn HB Torshavn
20:00
EB/Streymur EB/Streymur
Fas - Botola Pro D1
19:00
Rs Berkane Rs Berkane
19:00
Moghreb Athletic de Tetouan Moghreb Athletic de Tetouan
22:00
CA Youssoufia Berrechid CA Youssoufia Berrechid
22:00
Olympique Club De Safi Olympique Club De Safi
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
18:30
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
18:30
PK-35 Vantaa PK-35 Vantaa
Finlandiya - Suomen Kupası
19:30
Popinniemen Ponnistus Popinniemen Ponnistus
19:30
Poxyt/Tnt Poxyt/Tnt
Finlandiya - Veikkausliiga
18:00
Seinajoen JK Seinajoen JK
18:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
18:00
FC Inter Turku FC Inter Turku
18:00
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
18:30
Salpa Salpa
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
21:30
Denbigh Town Denbigh Town
21:30
Flint Town United FC Flint Town United FC
21:30
Gresford Athletic Gresford Athletic
21:30
Prestatyn Town Prestatyn Town
21:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
21:30
Airbus UK Broughton Airbus UK Broughton
21:30
Porthmadog Porthmadog
21:30
Holywell Town Holywell Town
21:30
Buckley Town Buckley Town
21:30
Chirk AAA Chirk AAA
Güney Afrika - Şampiyona
20:30
Maritzburg United Maritzburg United
20:30
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
19:00
FC Telavi FC Telavi
19:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Odisha FC Odisha FC
17:00
Kerala Blasters FC Kerala Blasters FC
Hırvatístan - Druga NL
19:00
Karlovac Karlovac
19:00
Jadran Porec Jadran Porec
Hırvatístan - Prva NL
18:00
NK Sesvete NK Sesvete
18:00
NK Jarun Zagreb NK Jarun Zagreb
18:00
NK Zrinski Osjecko NK Zrinski Osjecko
18:00
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
03:00
FC Motagua Tegucigalpa FC Motagua Tegucigalpa
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi
21:00
Brighton and Hove Albion WFC Brighton and Hove Albion WFC
21:00
Everton FC Everton FC
İngiltere Amator - Premier Lig 2
21:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
21:00
Leeds United Leeds United
21:00
Nottingham Forest FC Nottingham Forest FC
21:00
Aston Villa FC Aston Villa FC
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası
21:00
Chelsea FC Chelsea FC
21:00
Fulham FC Fulham FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Burnley FC Burnley FC
15:00
Barnsley FC Barnsley FC
15:00
Wigan Athletic Wigan Athletic
15:00
Coventry City Reserve Coventry City Reserve
15:00
Bournemouth Bournemouth
15:00
Sheffield United FC Sheffield United FC
15:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
15:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
16:00
Peterborough United Reserve Peterborough United Reserve
16:00
Hull City Hull City
16:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
16:00
Cardiff City Cardiff City
21:00
Colchester United Colchester United
21:00
Sheffield Wednesday Yedekler Sheffield Wednesday Yedekler
İran - Pro Ligi
16:00
FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji Mazandaran
16:00
Tractor Sport Club Tractor Sport Club
17:30
Esteghlal FC Esteghlal FC
17:30
Shams Azar Qazvin Shams Azar Qazvin
17:40
Foolad Khuzestan FC Foolad Khuzestan FC
17:40
Mes Rafsanjan FC Mes Rafsanjan FC
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
21:45
Finn Harps Finn Harps
21:45
Bray Wanderers Bray Wanderers
21:45
Treaty United Treaty United
21:45
Cork City FC Cork City FC
21:45
Longford Town Longford Town
21:45
Kerry FC Kerry FC
21:45
Athlone Town Athlone Town
21:45
Wexford FC Wexford FC
21:45
University College Dublin University College Dublin
İrlanda - Premier Lig
21:45
Bohemians Dublin Bohemians Dublin
21:45
Drogheda United Drogheda United
21:45
Derry City Derry City
21:45
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
21:45
Galway United FC Galway United FC
21:45
Shelbourne FC Shelbourne FC
21:45
St. Patrick´s Athletic St. Patrick´s Athletic
21:45
Waterford FC Waterford FC
21:45
Sligo Rovers Sligo Rovers
21:45
Dundalk Dundalk
İsrail - Alef Ligi
13:40
Hapoel Ashdod FC Hapoel Ashdod FC
13:40
Hapoel Bikat Hayarden Hapoel Bikat Hayarden
13:40
Hapoel Herzelia FC Hapoel Herzelia FC
:
Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv
13:40
Shimshon Kafr Qasim Shimshon Kafr Qasim
13:40
FC Holon Yirmiyahu FC Holon Yirmiyahu
13:40
Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Migdal Haemeq
13:40
Hapoel Bueine Hapoel Bueine
13:40
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
13:40
Maccabi Yavne Maccabi Yavne
13:40
Baqa Al-Gharbiyye Baqa Al-Gharbiyye
13:40
MS Tira MS Tira
13:40
Dimona Sport Club Dimona Sport Club
13:40
AS Nordia Jerusalem AS Nordia Jerusalem
13:40
MS Football Hapoel Kiryat Yam MS Football Hapoel Kiryat Yam
13:40
Maccabi Kiryat Ata-Bialik Maccabi Kiryat Ata-Bialik
13:40
Hapoel Kfar Shalem FC Hapoel Kfar Shalem FC
13:40
Ironi Modiin Ironi Modiin
13:40
SC Tzeirey Taibe SC Tzeirey Taibe
13:40
Tzeirey Um El Fahem Tzeirey Um El Fahem
13:40
Hapoel Kaukab Hapoel Kaukab
13:40
Hapoel Bnei Zalafa Hapoel Bnei Zalafa
13:40
Ironi Nesher Ironi Nesher
13:40
Hapoel Kafr Kanna Hapoel Kafr Kanna
13:40
Maccabi Nujeidat Ahmad Maccabi Nujeidat Ahmad
13:40
Maccabi Achi Nazareth FC Maccabi Achi Nazareth FC
13:40
Maccabi Shaaraim Maccabi Shaaraim
13:40
Maccabi Ironi Ashdod FC Maccabi Ironi Ashdod FC
13:40
FC Tzeirei Kfar Kanna FC Tzeirei Kfar Kanna
:
Hapoel Raanana FC Hapoel Raanana FC
İsrail - Ulusal Lig
16:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC
16:00
Hapoel Umm AL Fahm Hapoel Umm AL Fahm
16:00
Ironi Tiberias Ironi Tiberias
16:00
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
16:00
Maccabi Kabilio Jaffa Maccabi Kabilio Jaffa
16:00
Maccabi Herzelia Maccabi Herzelia
16:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC
16:00
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
16:00
FC Kafr Qasim FC Kafr Qasim
16:00
Hapoel Afula FC Hapoel Afula FC
16:00
Hapoel Rishon Lezion FC Hapoel Rishon Lezion FC
16:00
Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Kfar Saba FC
16:00
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
16:00
Ihud Bnei Shefa-Amr Ihud Bnei Shefa-Amr
16:00
Hapoel Acre FC Hapoel Acre FC
16:00
Sektzia Ness Ziona FC Sektzia Ness Ziona FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Ariana FC Ariana FC
20:00
Angelholms FF Angelholms FF
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
20:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
20:00
Vasalund Essinge Vasalund Essinge
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
19:30
Lidkopings FK Lidkopings FK
19:30
IK Gauthiod IK Gauthiod
20:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
20:00
BK Forward BK Forward
20:00
IFK Skovde FK IFK Skovde FK
20:00
Grebbestads IF Grebbestads IF
20:15
Herrestads AIF Herrestads AIF
20:15
IK Konghalla IK Konghalla
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
20:00
Enkopings SK Enkopings SK
20:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
19:30
Nosaby IF Nosaby IF
19:30
IF Lodde IF Lodde
20:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
20:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Lindome GIF Lindome GIF
20:00
Landvetter IS Landvetter IS
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
IFK Norrkoping DFK IFK Norrkoping DFK
20:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
20:00
Umea IK Umea IK
20:00
Sunnana Sunnana
İsviçre - Challange Ligi
20:30
FC Schaffhausen FC Schaffhausen
20:30
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
20:30
AC Bellinzona AC Bellinzona
20:30
FC Baden FC Baden
21:15
FC Aarau FC Aarau
21:15
FC Thun FC Thun
21:15
FC Sion FC Sion
21:15
Stade Nyonnis Stade Nyonnis
İzlanda - Besta deild
22:15
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
22:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Kamerun - Elite One
16:00
Avion Academy Avion Academy
16:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
17:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
17:00
Ums De Loum Ums De Loum
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
AS Fortuna AS Fortuna
18:00
Fovu De Baham Fovu De Baham
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
Kanada - Kanada Premier Lig
05:00
Vancouver Langley FC Vancouver Langley FC
2 : 0
HFX Wanderers FC HFX Wanderers FC
Kazakistan - Birinci Lig
12:00
Akzhaiyk Uralsk Akzhaiyk Uralsk
12:00
FK Kaspii Aktau FK Kaspii Aktau
12:00
Ulytau FC Ulytau FC
12:00
Jetisay FC Jetisay FC
14:00
Yassi Turkestan Yassi Turkestan
14:00
Taraz Taraz
14:00
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
14:00
SD Family FC SD Family FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
19:00
Doxa Katokopias Doxa Katokopias
19:00
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
19:00
Othellos Athienou Othellos Athienou
19:00
Ethnikos Achnas FC Ethnikos Achnas FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00
CD La Equidad CD La Equidad
0 : 0
Fortaleza FC Fortaleza FC
02:10
Boyaca Patriotas FC Boyaca Patriotas FC
2 : 3
Independiente Medellin Independiente Medellin
04:20
America de Cali America de Cali
0 : 0
AD Pasto AD Pasto
Kongo - Premier Lig
17:00
AS Vegas AS Vegas
17:00
AS Juk AS Juk
20:00
Inter Club Brazzaville Inter Club Brazzaville
20:00
Cara Brazzaville Cara Brazzaville
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Daejeon Korail FC Daejeon Korail FC
0 : 0
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
Kosova - Birinci Lig
16:00
KF Ramiz Sadiku KF Ramiz Sadiku
16:00
KF Ferizaj KF Ferizaj
16:00
KF Ulpiana KF Ulpiana
16:00
KF Prishtina E Re KF Prishtina E Re
16:00
KF 2 Korriku KF 2 Korriku
16:00
KF Vllaznia Pozheran KF Vllaznia Pozheran
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
Herediano Herediano
1 : 1
Cartagines Cartagines
Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45
Linfield FC Linfield FC
21:45
Larne FC Larne FC
Letonya - 1st Ligas
19:00
FK Tukums 2000/Tss II FK Tukums 2000/Tss II
19:00
AFA Olaine AFA Olaine
Litvanya - 1 Lyga
19:00
FK Riteriai FK Riteriai
19:00
FK Banga B FK Banga B
Litvanya - LFF Kupası
19:00
Venta Kursenu Venta Kursenu
19:00
Baltijos Futbolo Akademija Baltijos Futbolo Akademija
20:15
FK Granitas Vilnius FK Granitas Vilnius
20:15
BE1 NFA BE1 NFA
21:00
FK Sviedinys FK Sviedinys
21:00
FK Nemunas Prienai FK Nemunas Prienai
Macaristan - NB I, Kadınlar
17:00
Puskas Akademia Felcsut Puskas Akademia Felcsut
17:00
Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
Mali - Ligue 1
19:30
Ats de Koro Ats de Koro
19:30
AS Black Star AS Black Star
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
06:00
CF Monterrey CF Monterrey
1 : 0
Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
Meksika - Liga Premier Serie A
21:00
Inter de Queretaro Inter de Queretaro
21:00
Reboceros de La Piedad Reboceros de La Piedad
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
Deportivo Dongu FC Deportivo Dongu FC
21:00
Club Deportivo de Futbol Zitacuaro Club Deportivo de Futbol Zitacuaro
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Atletico San Luis U23 Atletico San Luis U23
18:00
Deportivo Toluca U23 Deportivo Toluca U23
19:00
Mazatlan FC U23 Mazatlan FC U23
19:00
FC Juarez U23 FC Juarez U23
Mısır - Premier Lig
17:00
Baladiyyat Al Mehalla Baladiyyat Al Mehalla
17:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
20:00
Al-Masry Al-Masry
20:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
20:00
Zamalek SC Zamalek SC
20:00
Pyramids FC Pyramids FC
Moldova - Divizia A
16:00
FC Iskra Ribnita FC Iskra Ribnita
16:00
Real Succes Real Succes
16:00
FC Sheriff Tiraspol 2 FC Sheriff Tiraspol 2
16:00
FC Flacara Falesti FC Flacara Falesti
16:00
Fcm Ungheni Fcm Ungheni
16:00
FC Speranis Nisporeni FC Speranis Nisporeni
Nijerya - Premier League
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Shooting Stars Shooting Stars
Nikaragua - Premier Lig
02:00
CD Walter Ferretti CD Walter Ferretti
1 : 1
Real Esteli FC Real Esteli FC
05:00
Managua FC Managua FC
1 : 3
Unan Managua Unan Managua
Norveç - 2. Lig Grup 2
19:00
Skeid Skeid
19:00
Kjelsas Kjelsas
Norveç - 3. Küme Grup 4
19:00
Trygg/Lade Trygg/Lade
19:00
Mosjoen IL Mosjoen IL
Norveç - Toppserien,Bayanlar
19:00
Lyn Lyn
19:00
LSK Kvinner LSK Kvinner
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Al-Shabab Oman Al-Shabab Oman
16:45
Dhofar SCSC Dhofar SCSC
Peru - Liga 1
04:00
Alianza Lima Alianza Lima
3 : 0
Sport Boys Sport Boys
23:00
Union Comercio Union Comercio
23:00
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
Peru - Liga Femenina
18:30
Carlos A Mannucci Carlos A Mannucci
18:30
Club Alianza Lima Club Alianza Lima
18:30
Carlos A Mannucci Carlos A Mannucci
18:30
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
23:00
Defensores Del Ilucan Defensores Del Ilucan
23:00
Ayacucho FC Ayacucho FC
Polonya - CLJ
17:00
Legia Warszawa Legia Warszawa
17:00
Lech Poznan Lech Poznan
Polonya - Ekstraklasa
19:00
Korona Kielce Korona Kielce
19:00
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
21:30
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
21:30
KS Gornik Zabrze KS Gornik Zabrze
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
12:00
Gornik Leczna Gornik Leczna
12:00
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
Polonya - I Liga
20:00
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
20:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
21:30
Polonia Bytom Polonia Bytom
21:30
KKS Kalisz KKS Kalisz
Polonya - I Ligi
19:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biala Podbeskidzie Bielsko Biala
19:00
Polonia Varşova Polonia Varşova
19:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
21:30
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
21:30
Wisla Krakow Wisla Krakow
Polonya - III Liga, Grup 4
18:00
KKS Karpaty Krosno KKS Karpaty Krosno
18:00
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
Romanya - Liga 3
17:00
ACS FC Bacau ACS FC Bacau
17:00
Csm Bucovina Radauti Csm Bucovina Radauti
17:00
ACS Kids Tampa Brasov ACS Kids Tampa Brasov
17:00
FC Muscelul Campulung FC Muscelul Campulung
17:00
CS Viitorul Daesti CS Viitorul Daesti
17:00
CSM Cetatea Turnu Magurele CSM Cetatea Turnu Magurele
17:00
CS Vedita Colonesti MS CS Vedita Colonesti MS
17:00
Scm Ramnicu Valcea Scm Ramnicu Valcea
17:00
CSM Deva CSM Deva
17:00
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
17:00
CS Phoenix Buzias CS Phoenix Buzias
17:00
FC Bihor Oradea FC Bihor Oradea
17:00
Csm Sighetu Marmatiei Csm Sighetu Marmatiei
17:00
Scm Zalau Scm Zalau
17:00
Csm Ramnicu Sarat Csm Ramnicu Sarat
17:00
Vointa Limpezis Vointa Limpezis
17:00
AFC Odorheiu Secuiesc AFC Odorheiu Secuiesc
17:00
AFCS Viitorul Curita AFCS Viitorul Curita
17:00
CS Sporting Rosiori 2008 CS Sporting Rosiori 2008
17:00
Unirea Bascov Unirea Bascov
17:00
CS Universitatea Craiova II CS Universitatea Craiova II
17:00
CSM Jiul Petrosani CSM Jiul Petrosani
17:00
CS Gilortul Targu Carbunesti CS Gilortul Targu Carbunesti
17:00
AFC Vointa Lupac AFC Vointa Lupac
17:00
Acb Ineu Acb Ineu
17:00
CS Socodor CS Socodor
17:00
Acad Viitorul Cluj Acad Viitorul Cluj
17:00
ACS Industria Galda ACS Industria Galda
17:00
ACS Mse Targu Mures ACS Mse Targu Mures
17:00
CS Metalurgistul Cugir CS Metalurgistul Cugir
17:00
CS Lotus Baile Felix CS Lotus Baile Felix
17:00
FC Olimpia Satu Mare FC Olimpia Satu Mare
Romanya - Superliga
17:30
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
17:30
FC Botosani FC Botosani
20:30
FC Farul Constanta FC Farul Constanta
20:30
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Gasogi United Gasogi United
16:00
Sunrise Sunrise
Slovakya - 2. Liga
19:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
19:00
Slovan Bratislava B Slovan Bratislava B
Slovakya - Superliga
18:30
AS Trencin AS Trencin
18:30
FK Kosice FK Kosice
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
MSK Zilina MSK Zilina
6 : 0
ZP Sport Podbrezova ZP Sport Podbrezova
Slovenya - 2nd Liga
18:00
NK Tolmin NK Tolmin
18:00
Nd Dravinja Nd Dravinja
18:00
ND Beltinci ND Beltinci
18:00
Krka Krka
20:00
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
20:00
NK Rudar Velenje NK Rudar Velenje
Suriye - Premier Lig
16:00
Jableh SC Jableh SC
16:00
Al Futuwa Al Futuwa
16:00
Teshreen SC Teshreen SC
16:00
Al-Karamah SC Al-Karamah SC
16:00
Al-Wathba SC Al-Wathba SC
16:00
Hutteen SC Hutteen SC
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Azam FC Azam FC
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Namungo FC Namungo FC
16:00
Simba SC Simba SC
16:00
Singida Fountain Gate FC Singida Fountain Gate FC
16:00
Mashujaa FC Mashujaa FC
16:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
16:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
18:00
Young Africans SC Young Africans SC
18:00
Coastal Union FC Coastal Union FC
Tayland - Thai League 1
15:00
Port FC Port FC
15:00
Chiangrai United Chiangrai United
Tayland - Thai Lig 2
15:00
Suphan Buri FC Suphan Buri FC
15:00
Customs Ladkrabang United FC Customs Ladkrabang United FC
Tunus - Tunus Kupası
16:30
AS El Hamma AS El Hamma
16:30
EGS Gafsa EGS Gafsa
16:30
AS Mhamdia AS Mhamdia
16:30
CA Bizertin CA Bizertin
19:30
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
19:30
AS Marsa AS Marsa
Uganda - Premier Lig
16:00
Kitara FC Kitara FC
16:00
Vipers SC Vipers SC
Ukrayna - Persha Ligi
12:00
FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk
3 : 1
SC Poltava SC Poltava
13:00
FC Karpaty Lviv FC Karpaty Lviv
:
FC Ingulets Petrove FC Ingulets Petrove
Ukrayna - U19
11:00
FC Chernomorets Odessa FC Chernomorets Odessa
11:00
FC Kryvbas Kriviy Rih FC Kryvbas Kriviy Rih
11:00
FC Oleksandria FC Oleksandria
11:00
Lnz Cherkasy U19 Lnz Cherkasy U19
12:00
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
12:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Kolombiya Kolombiya
3 : 0
Bolivya Bolivya
02:30
Venezuela Venezuela
1 : 2
Brezilya Brezilya
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
Çin Çin
16:00
Kore Cumhuriyeti Kore Cumhuriyeti
18:30
BAE BAE
18:30
Japonya Japonya
18:30
Tayland Tayland
18:30
Suudi Arabistan Suudi Arabistan
21:00
Tacikistan Tacikistan
21:00
Irak Irak
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
15:00
Olympiacos FC Olympiacos FC
15:00
FC Nantes FC Nantes
19:00
FC Porto FC Porto
19:00
AC Milan AC Milan
Uruguay - Premier Lig
19:30
Racing Club Montevideo Racing Club Montevideo
19:30
CA Cerro CA Cerro
21:30
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
21:30
Defensor Sporting Defensor Sporting
Venezuela - Premier Lig
01:00
Estudiantes de Merida Estudiantes de Merida
2 : 1
Rayo Zuliano Rayo Zuliano
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Birkenhead United AFC Birkenhead United AFC
0 : 0
East Coast Bays East Coast Bays